Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Z okna widziane. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Z okna widziane. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 24 lipca 2012

Z-Bunkra-widziane

Zapraszamy do lektury pierwszej części obserwacji powstałych jako rozwinięcie projektu Wojtka Kubiaka Kopanka . Z okna widziane, których autorami jesteście Wy - goście Bunkra Sztuki i kawiarni. Zapisaliście już Wasze komentarze prowadzone zza kawiarnianego stolika? Jeśli nie, to do dzieła!
















Projekt Będzie się Dzieło! w ramach programu Otwarta Przestrzeń Sztuki. Edukacja kulturalna w Bunkrze dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Nowe nabytki zostały zakupione w ramach zadania Podzielmy się Kolekcją! Rozbudowa kolekcji Bunkra Sztuki. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

sobota, 9 czerwca 2012

Wojtek Kubiak, 'Z okna widziane. Bunkier Sztuki'


 
"Dwie starsze kawę piły, jedna czerwone na szyi miała. Rowery przypięte. Gazetę czytał a ja mu menu zabrałem ze stołu a potem oddałem. 
Marcelinka ołówek z miesiąca fotografii jadła. Lody gałkowe szczególnie cytrynowe się do mnie uśmiechały i delicja wenecka."
 
Wojtek Kubiak

Fot. Anna Lebensztejn
W ramach projektu Kopanka. Z okna widziane Wojtek Kubiak będzie cyklicznie podglądać bywalców kawiarni Bunkra Sztuki i spacerowiczów poprzez wzrastającą powoli, acz uparcie, roślinność z podkrakowskiej łąki w Kopance.
Zapraszamy do śledzenia jego obserwacji na naszym blogu. Kolejne wpisy już wkrótce!     
 
Projekt  Otwarta Przestrzeń Sztuki. Edukacja kulturalna w Bunkrze dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Nowe nabytki zostały zakupione w ramach zadania Podzielmy się Kolekcją! Rozbudowa kolekcji Bunkra Sztuki. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego